قصه‌های یک ملکه

قصه‌های یک ملکه

از طوفان که درآمدی ، دیگر همان آدمی نخواهی‌بود که به آن پا نهاده‌ بود . اصلا معنای طوفان همین است ..

سه روز قبلی رو بخاطر درگیری امتحان روزه نگرفتم  و از این لحظه ماه‌رمضون برای من شروع شده . سال قبل هم این ماه دانشجو بودم اما تو فرجه ها و خونه بودم ، سال قبلشم تنها بودم اما چون درگیر کنکور بودم کم و بیش درگیر روزه شدم . خلاصه که امشب تقریبا اولین تجربه رسمی و جدی م بود که باید فریضه ی پخت سحری و بیدار شدن و دم کردن چای و سالاد و غیره رو شخصا هندل میکردم.حس و حال بانمکی داشت ، با وجود سخت و حوصله سربر بودن و پاره پوره کردن خواب شبانه م با وجود کلاسای فردا . 

+

احتمالا تا حالا اینجا از علاقه بی حدم به خانواده سلطنتی بریتانیا و پیگیری شدید اتفاقات و افرادش چیزی نگفتم . خب حالا میگم :)) درراستای همین من دیروز چند گیگ اینترنتم رو بابت مشاهده لایو جشن هری و مگان به باد دادم :)) دیگه نگم که چقدر این دختر قشنگ بود و چقدر عشق چشماش می ارزید به کک و مک صورتش و چقدر حال خوب این دوتا کنار هم به همه ی حواشی دورشون پوزخند میزد .

عمیقا قبول دارم نباید فضای سلیقه ی کشور رو مقایسه کنیم با اروپا و عروساش ، منتها یک اصل رو فراموش نکنیم.اینکه برای مگان که چیره دست ترین گریمور های دنیا رو کنارش داره  ، پوشوندن چندتا لک و کک و مک ، راحت ترین کار بود ، همونطور که تو بعضی مراسم ، میک‌آپش به گونه ای بود که دیده نمیشدن . اما بااین کار تو روز عروسی ش با نوه ی ملکه ی انگلستان ، به دخترهای تمام دنیا ثابت کرد عشق چیزی ورای ظاهره.گفت مردی رو انتخاب کنین که شما رو فرای جسمی که هستید بخاد . به ما یاد داد اونقدردر خودمون پائن داشته باشیم که معیار قضاوتمون قد و زن و دورسینه و فرم بینی مون نباشه. ازمون خواست در بریزیم تمام کلیشه های ثابت زیبایی و دوست داشت شدن رو . مگان مارکل ی هشتگ بدن‌من بزرگ بود . و من بی‌نهایت لذت بردم ازش.

+

از من به شما نصیحت  ، برای دوستی ، همخونگی ، ازدواج ، هرگونه رابطه ی طولانی مدتی ، اولا از صحت روان و اعصاب و سطح آرامش طرف مطمئن شین . بعد هم ترجیحا با افرادی باشین که روحیه صبور و آرامش بخش و مثبتی دارن.این خیلییییی در روابط نزدیک و دائمی مهمه . اماااان از آدمای عصبی و استرسی.امااااان

نظرات  (۵)

قبول باشه قشنگم .. :**
عروسی محشر بود .. اما من کیتو خیلی بیشتر دوست دارم .. نمیدونم چرا 
دلیلش فقط علاقه ی شخصی :))

نصیحتتم کاملا به جاست .. روی چشم :**
مراقب خودت باش دکتر جونم .. بغل محکم ...
پاسخ:
عزیـــزدلم :*****
آرررره ، کیتِ لعنتی نمیدونم چی داره :)))
دورت بگردممم :٭٭٭
اون قضیه کک و مکی گفتی من شنیدم خارجی اصلا میرن واسه به وجود اوردن این کک ومکا پول میدن
پاسخ:
واقعا ؟ 
جالب تر شد موضوع :))
قبول باشه:)
واقعا هم که عشق چیزی ورای ظاهره :)
پاسخ:
ممنونم عزیزم :٭
واقعا ...
الان منظورت این بود امان از من ؟! :-هق‌هق
پاسخ:
نه خواااهرررر 
تو که خوبی :))))
مگر این مدت دوری از من ، چنین آدمی شده باشی :دی که اگه شدی ، بگو بیام رشته ی عمرت رو قطع کنم ، جماعتی نجات پیدا کنن :))))
البته من فقط شنیدم از صحت موضوع خبر ندارم
پاسخ:
آهـــان